CO O NÁS ŘÍKAJÍ ZÁKAZNÍCI

„Firma fortell s.r.o. je naším klíčovým dodavatelem a obchodním partnerem.“

Eva Kokorová, Sales and Purchasing
CO O NÁS ŘÍKAJÍ ZÁKAZNÍCI

„Bohaté zkušenosti v oboru, individuální přístup, jistota kvality, nadstandardní logistický servis“

Lukáš Petrák, Head of Procurement
CO O NÁS ŘÍKAJÍ ZÁKAZNÍCI

„Oceňujeme technickou úroveň, operativnost a vstřícnost při řešení našich požadavků“

Ing. Zbyněk Podhorný, Vedoucí nákupu
Lexmark

St. Claire Skepple
Supplies Component Engineer

Od roku 2012 společnost Lexmark International úzce spolupracuje s fortellem na výrobě cartridgí do tiskáren. Fortell se specializuje na výrobu a dodávky vysoce kvalitních plastových komponentů a forem pro střední až velké plastové díly. Osobně jsem spolupracoval se

zástupci této společnosti poslední čtyři roky. Důsledně plní všechny body našeho plánu od návrhu až po schválení komponentů. Dobrá kvalita, cena a dodávka jsou pro nás klíčovými složkami. Společnost Lexmark International se těší na pokračování úspěšné spolupráce s Fortellem i do budoucna.

Více Méně
Siemens, s.r.o.

Lukáš Petrák
Head of Procurement

Vysoká míra profesionality, bohaté zkušenosti v oboru, individuální přístup, jistota kvality, nadstandardní logistický servis a konkurenceschopnost – to jsou hlavní poznatky z dosavadní více než desetileté spolupráce v oblasti dodávek plastových dílů nejen pro

menší, ale i pro strategické projekty našeho závodu. Díky tomu patří společnost fortell s.r.o. dlouhodobě k naším přednostním dodavatelům.

Více Méně
AEV, spol. s r. o.

Ing. Zbyněk Podhorný
jednatel, vedoucí nákupu

S firmou fortell s.r.o. jsme začali spolupracovat krátce po jejím vzniku a od té doby se naše spolupráce stále rozvíjí. Jsme výrobcem automobilní elektroniky a dodavatelem do Škoda Auto, VW, AUDI, Seat, BMW, Iveco, Zetor, Westfalia atd.

Pro tuto naši výrobu nám fortell s.r.o. zajišťuje výrobu nástrojů a následné dodávky plastových a kovových výlisků dle našich potřeb. Po celou dobu oceňujeme technickou úroveň, operativnost a vstřícnost při řešení našich požadavků a spolupráci na neustálém zvyšování kvality.

Více Méně
APAGCoSyst

Christian Hasse
Commodity Buyer

APAGCoSyst již více než 15 let spoléhá na společnost fortell s.r.o. v oblasti služeb týkajících se vstřikovaných dílů. S velkým úspěchem byly realizovány složité díly pro moduly osvětlení interiéru i exteriéru, které využívá několik prémiových výrobců automobilů.

Děkujeme společnosti fortell s.r.o. za skvělou spolupráci a vynikající technickou a obchodní podporu ve všech fázích projektu v posledních letech. S velkou důvěrou se těšíme na další vývoj našeho obchodního vztahu a jsme přesvědčeni, že fortell s.r.o. jako náš schopný partner úspěšně zvládne všechny výzvy budoucnosti.

Více Méně
Novibra Boskovice s.r.o.

Ing. Václav Hének
výzkum a vývoj

S firmou fortell s.r.o. spolupracujeme již více než deset let a za tu dobu se nám podařilo úspěšně zavést do výroby několik nových výrobků v milionových sériích. Nadále tak spolupracujeme na dalších vývojových projektech, zaměřených na vysoce přesné a odolné

plastové výrobky s dlouhou životností do textilního odvětví.

Více Méně
BRISK Tábor a.s.

Šárka Hermová
manažer nákupu

fortell s.r.o. je dodavatelem s dlouholetou historií a to převážně polotovarů, které používáme pro výrobu snímačů klikového a vačkového hřídele. V současné době se jedná o dva typy snímačů. Co se týká kvality dodávek řadíme fortell s.r.o. mezi top dodavatele.

Komunikace je na dobré úrovni a to jak běžná – ohledně standardních dodávek, tak i na nových projektech, např. při změně materiálů. V současné době jsme s nimi jako dodavatelem spokojeni a věříme, že budeme i dalších letech.

Více Méně

Naši zákazníci

AEV
APAG
ITW
KYOCERA AVX
LEXMARK
NOVIBRA
SCHOTT
SIEMENS
TE

Naše exportní teritoria

Naše exportní teritoria

Chcete se stát našim zákazníkem?