Poptávka

Nezávazná poptávka

Pokud máte zájem o zaslání poptávky, použijte prosím náš poptávkový formulář. Odpověď Vám zašleme v co nejkratším možném termínu.

Naši zákazníci

  • Elektrotechnický průmysl
  • Automobilový průmysl
  • Spotřební průmysl
  • Ostatní průmysl

Elektrotechnický průmysl

Naše spolupráce s firmou fortell začala v roce 1997. Firma pro nás stříhá nerezovou pásku a již od začátku spolupráce se aktivně podílela na řešení problémů. Díky rychlé zpětné vazbě se povedlo optimalizovat vstupní materiál tak, že se posléze dlouhodobě neobjevovaly žádné kvalitativní problémy. fortell svým dílem přispíval i při změnách ve vstupním materiálu a vždy vycházel vstříc při testování nových vzorků nerezové pásky. Lokace firmy blízko našeho závodu napomáhá k rychlé a operativní komunikaci. Spolupráci hodnotíme jako dlouhodobě prospěšnou.

Peter Jačisko Vedoucí technolog části lisování a sintrace

S firmou fortell s.r.o. spolupracuje naše společnost SCHOTT CR, s.r.o. od roku 1998, kdy byla firma fortell vybrána naší mateřskou společností SCHOTT AG jako dodavatel Ni-Fe základen pro sklo-kovové průchodky bateriií, jejichž výroba byla transferována z Německa do Čech. V současné době nakupujeme u firmy fortell přibližně 15 druhů výrobků (bateriové základny, automotive produkty) v celkovém množství 185 mil. kusů ročně. Naše vzájemná spolupráce se nadále rozvíjí a firma fortell s.r.o. je naším klíčovým dodavatelem a obchodním partnerem.

Eva Přibylová Sales and Purchasing

Naše firma spolupracuje s firmou fortell s.r.o. téměř od jejího samého počátku. Je pro nás dodavatelem vstřikovacích forem a dílců pro nízkonapěťové jistící přístroje. Pro mě patří mezi nejlepší dodavatele, se kterými jsem mohl kdy pracovat. Především oceňuji spolehlivost a profesionální přístup.

Ladislav Stejskal Strategický nákup

Prosadit se v koncernu Siemens jako dodavatel není v žádném případě snadná záležitost. Firmě fortell se to podařilo a již od roku 2011 s námi velmi aktivně spolupracuje. Naši vzájemnou spolupráci nastartoval převod výroby termoplastových dílů ze zahraničí a s ohledem na velmi uspokojivý vývoj spolupráce se fortell stal pro naši společnost jedním z přednostních dodavatelů v oblasti plastových výlisků. Také vysoká úroveň kvality je velkým pilířem naší spolupráce. Přednostmi firmy fortell jsou spolehlivost plnění termínů dodávek, vstřícnost, flexibilita a ochota řešit nestandardní případy. Díky těmto přednostem jsme fortell vybrali také jako dodavatele pro naši inovativní produktovou řadu 3SU1, fortell pro nás vyrábí nejen výlisky ale také nástroje pro jejich vstřikování. Za dobu naší spolupráce se vždy podařilo případné problémy řešit otevřeně, včas a ke spokojenosti zákazníka.

Kateřina Hynková Head of SCM departement

Automobilový průmysl

APAG is more than 10 years in a close collaboration for injection moulded parts like lenses and housings which are used for complete LED applications mainly in the automotive sector. We are looking back on a trustful und open business relationship which is based on good quality of tooling and parts produced and delivered in time. fortell s.r.o. is for APAG an important supplier for sophisticated plastic parts also in the futur.

Joachim Gemander CMO/Leiter Vertrieb & Marketing

fortell je dodavatelem s dlouholetou historií a to převážně polotovarů, které používáme pro výrobu snímačů klikového a vačkového hřídele. V současné době se jedná o dva typy snímačů. Co se týká kvality dodávek řadíme fortell mezi top dodavatele. Komunikace je na dobré úrovni a to jak běžná – ohledně standardních dodávek, tak i na nových projektech, např. při změně materiálů. V současné době jsme s nimi jako dodavatelem spokojeni a věříme, že budeme i dalších letech.

Šárka Hermová manažer nákupu

První společný projekt jsme s firmou fortell s.r.o. začali realizovat v polovině roku 2013. Jednalo se o plastové komponenty dveřních výplní pro nový model Audi. Chtěl bych ocenit přístup konstrukčního a projektového týmu, kdy vše potřebné bylo připraveno a realizováno s velkou profesionalitou. Firma fortell s.r.o. dokázala i promptně zareagovat na problém, který se vyskytl při aplikaci textury a celou situaci dát do pořádku během pár týdnů. Vstřikovací formy jsou nyní v produkci přibližně rok a půl bez známek jakýchkoliv problémů žádající optimalizační kroky. Na základě pozitivních výsledků jsme se rozhodli na podzim roku 2014 pokračovat i v dalším projektu. Jedná se opět o skupinu dílů dveřních výplní tentokrát pro automobilku Porsche. Věříme, že i tento projekt bude zdárně realizován tak, jakož i ten předešlí a do budoucna se naskytnou další příležitosti, jak rozšířit probíhající kooperaci.

Ing. Jiří Kachyňa Tool & Project Engineer

S firmou fortell spolupracujeme dlouhodobě, první kontakty a spolupráce začala ještě před výstavbou nového závodu. Jsme výrobcem produktů pro automobilový průmysl a firma fortell nám pro tuto výrobu zajišťuje know-how v podobě výroby vstřikovacích forem. Naše spolupráce začíná fází poptávky, přes zadání, konstrukci, samotnou výrobu až přes vzorkování končí výsledným produktem v podobě zoptimalizované vstřikovací formy, kterou můžeme bezproblémově použít v sériové produkci. Na firmě fortell si ceníme hlavně splňující technickou podporu, řešení a tedy adekvátní výsledek pro naše náročné a složité produkty. Nesmíme zapomenout i na termíny zhotovení a cenovou politiku firmy, tyto kritéria jsou pro nás také vyhovující. Výsledkem naší dlouhodobé spolupráce je tedy jednoznačně technicky složitý produkt, který vždy splňuje stále náročnější požadavky automobilového průmyslu.

Jaromír Mucha Process Engineering Manager

S firmou fortell s.r.o. jsme začali spolupracovat krátce po jejím vzniku a od té doby se naše spolupráce stále rozvíjí. Jsme výrobcem automobilní elektroniky a dodavatelem do Škoda Auto, VW, AUDI, Seat, BMW, Iveco, Zetor, Westfalia atd. Pro tuto naši výrobu nám fortell zajišťuje výrobu nástrojů a následné dodávky plastových a kovových výlisků dle našich potřeb. Po celou dobu oceňujeme technickou úroveň, operativnost a vstřícnost při řešení našich požadavků a spolupráci na neustálém zvyšování kvality.

Ing. Zbyněk Podhorný Vedoucí nákupu, AEV s.r.o.

During our more than 10 year intensive cooperation, in which we find fortell one of the most important team-members of our worldwide business network, we have established good results in several high tech projects. These projects involved gears, multiple cavities moulds for automotive, lenses, etc. We expect a growth in the coming years in several bench markets and we will rely on fortell for our European market.

Henri Gemmeke Director, Tools & Dies Consultant (NED)

Spotřební průmysl

Syncreon Logistics Polska has been cooperating with fortell since March 2012, starting with one product from plastics area and after one year another products with fortell have been implemented with the same success. Very good cooperation and quick react on customer needs brings very positive business relationship which we can confirm are on very high level. Deliveries on time, good communication and quick problem solving are the best proof how the business relationship look like with fortell. We can recommend fortell as a good business partner.

Magda Piwowska Operations Manager

Ostatní průmysl

Since January 2009 Avon Protection Systems have worked closely with fortell in developing a new suite of tooling to support production of our groundbreaking NH15 CBRN Escape Hood. The NH15 is the world’s smallest NIOSH certified Escape Hood and key to its performance are numerous high precision components moulded using advanced engineering polymers. At every stage of our relationship, from tool design through part approval and ongoing production deliveries, fortell have been an outstanding supplier, committed to ensuring our requirements are continually met.“ Since development of this Hood, fortell have had excellent performance as a supplier in quality, cost and delivery. We have always recieved the highest customer service and with the current development of a new version of this hood, fortells responsiveness has been of the highest standard. We look forward to continued co-operation on current and future projects with the high level of support and service from a 1st class supplier. Paul Moran Value Stream Manager

Firmu fortell s.r.o. jsme si vybrali ke spolupráci v roce 2010. Před tím jsme navštívili více firem a fortell jsme nakonec vyhodnotili jako nejvhodnějšího partnera. V té době jsme s plastovými komponenty teprve začínali a pracovníci fortellu nás, nejprve svými znalostmi a posléze i odvedenou prací, přesvědčili o tom, že mají nejen potřebné know-how, ale také aktivní a pozitivní přístup k věci. Od počátku nám pomáhali cennými radami, od optimalizace konstrukce dílců až po návrh řešení neočekávaných problémů, které se v rámci vývoje nového výrobku vyskytly. Na základě této zkušenosti nyní s fortellem spolupracujeme na dalších projektech a ve spolupráci hodláme pokračovat i do budoucna.

Václav Hének Vedoucí vývoje

Naše exportní teritoria

Obraťte se na nás s poptávkou

* povinný udaj

Kontaktní osoba

Radim Šafařík

Obchodní ředitel (nové poptávky)