CO O NÁS ŘÍKAJÍ ZÁKAZNÍCI

„Firma fortell s.r.o. je naším klíčovým dodavatelem a obchodním partnerem.“

Eva Kokorová, Sales and Purchasing
CO O NÁS ŘÍKAJÍ ZÁKAZNÍCI

„Bohaté zkušenosti v oboru, individuální přístup, jistota kvality, nadstandardní logistický servis“

Lukáš Petrák, Head of Procurement
CO O NÁS ŘÍKAJÍ ZÁKAZNÍCI

„Oceňujeme technickou úroveň, operativnost a vstřícnost při řešení našich požadavků“

Ing. Zbyněk Podhorný, Vedoucí nákupu
Lexmark

St. Claire Skepple
Supplies Component Engineer

Od roku 2012 společnost Lexmark International úzce spolupracuje s fortellem na výrobě cartridgí do tiskáren. Fortell se specializuje na výrobu a dodávky vysoce kvalitních plastových komponentů a forem pro střední až velké plastové díly. Osobně jsem spolupracoval se

zástupci této společnosti poslední čtyři roky. Důsledně plní všechny body našeho plánu od návrhu až po schválení komponentů. Dobrá kvalita, cena a dodávka jsou pro nás klíčovými složkami. Společnost Lexmark International se těší na pokračování úspěšné spolupráce s Fortellem i do budoucna.

Více Méně
Siemens, s.r.o.

Lukáš Petrák
Head of Procurement

Vysoká míra profesionality, bohaté zkušenosti v oboru, individuální přístup, jistota kvality, nadstandardní logistický servis a konkurenceschopnost – to jsou hlavní poznatky z dosavadní více než desetileté spolupráce v oblasti dodávek plastových dílů nejen pro

menší, ale i pro strategické projekty našeho závodu. Díky tomu patří společnost fortell s.r.o. dlouhodobě k naším přednostním dodavatelům.

Více Méně
APAGCoSyst

Christian Hasse
Commodity Buyer

APAGCoSyst již více než 15 let spoléhá na společnost fortell s.r.o. v oblasti služeb týkajících se vstřikovaných dílů. S velkým úspěchem byly realizovány složité díly pro moduly osvětlení interiéru i exteriéru, které využívá několik prémiových výrobců automobilů.

Děkujeme společnosti fortell s.r.o. za skvělou spolupráci a vynikající technickou a obchodní podporu ve všech fázích projektu v posledních letech. S velkou důvěrou se těšíme na další vývoj našeho obchodního vztahu a jsme přesvědčeni, že fortell s.r.o. jako náš schopný partner úspěšně zvládne všechny výzvy budoucnosti.

Více Méně
Novibra Boskovice s.r.o.

Ing. Václav Hének
výzkum a vývoj

S firmou fortell s.r.o. spolupracujeme již více než deset let a za tu dobu se nám podařilo úspěšně zavést do výroby několik nových výrobků v milionových sériích. Nadále tak spolupracujeme na dalších vývojových projektech, zaměřených na vysoce přesné a odolné

plastové výrobky s dlouhou životností do textilního odvětví.

Více Méně
GG Group - Gebauer & Griller

Jan Blaha
Global IM Process Engineer

Spoluprací s firmou Fortell jsem spokojen. Výrobky, které procházely i jistým vývojem byly dodány v dobré kvalitě a včas. Oceňuji i výrobní a testovací kapacity firmy, které jsou pro mě zásadní. Zejména oceňuji zkušený technický personál a konstrukční oddělení.

Jako velmi dobrou hodnotím komunikaci se zástupcem projektového oddělení. Těším se tak na další spolupráci i do budoucna.

Více Méně
ITW PRONOVIA, s.r.o.

Jaromír Mucha
Process Engineering Manager

S firmou fortell spolupracujeme dlouhodobě, první kontakty a spolupráce začala ještě před výstavbou nového závodu. Jsme výrobcem produktů pro automobilový průmysl a firma fortell nám pro tuto výrobu zajišťuje know-how v podobě výroby

vstřikovacích forem. Naše spolupráce začíná fází poptávky, přes zadání, konstrukci, samotnou výrobu až přes vzorkování končí výsledným produktem v podobě zoptimalizované vstřikovací formy, kterou můžeme bezproblémově použít v sériové produkci. Na firmě fortell si ceníme hlavně splňující technickou podporu, řešení a tedy adekvátní výsledek pro naše náročné a složité produkty. Nesmíme zapomenout i na termíny zhotovení a cenovou politiku firmy, tyto kritéria jsou pro nás také vyhovující. Výsledkem naší dlouhodobé spolupráce je tedy jednoznačně technicky složitý produkt, který vždy splňuje stále náročnější požadavky automobilového průmyslu.

Více Méně

Naši zákazníci

AEV
APAG
ITW
KYOCERA AVX
LEXMARK
NOVIBRA
SCHOTT
SIEMENS
TE

Naše exportní teritoria

Naše exportní teritoria

Chcete se stát našim zákazníkem?