CO O NÁS ŘÍKAJÍ ZÁKAZNÍCI

„Firma fortell s.r.o. je naším klíčovým dodavatelem a obchodním partnerem.“

Eva Kokorová, Sales and Purchasing
CO O NÁS ŘÍKAJÍ ZÁKAZNÍCI

„Bohaté zkušenosti v oboru, individuální přístup, jistota kvality, nadstandardní logistický servis“

Lukáš Petrák, Head of Procurement
CO O NÁS ŘÍKAJÍ ZÁKAZNÍCI

„Oceňujeme technickou úroveň, operativnost a vstřícnost při řešení našich požadavků“

Ing. Zbyněk Podhorný, Vedoucí nákupu
SCHOTT CR, s.r.o.

Eva Kokorová
Sales and Pruchasing

S firmou fortell s.r.o. spolupracuje naše společnost SCHOTT CR, s.r.o. od roku 1998, kdy byla firma fortell vybrána naší mateřskou společností SCHOTT AG jako dodavatel Ni-Fe základen pro sklo-kovové průchodky bateriií, jejichž výroba byla transferována z Německa do Čech.

V současné době nakupujeme u firmy fortell přibližně 15 druhů výrobků (bateriové základny, automotive produkty) v celkovém množství 185 mil. kusů ročně. Naše vzájemná spolupráce se nadále rozvíjí a firma fortell s.r.o. je naším klíčovým dodavatelem a obchodním partnerem.

Více Méně
Siemens, s.r.o.

Lukáš Petrák
Head of Procurement

Vysoká míra profesionality, bohaté zkušenosti v oboru, individuální přístup, jistota kvality, nadstandardní logistický servis a konkurenceschopnost – to jsou hlavní poznatky z dosavadní více než desetileté spolupráce v oblasti dodávek plastových dílů nejen pro

menší, ale i pro strategické projekty našeho závodu. Díky tomu patří společnost fortell s.r.o. dlouhodobě k naším přednostním dodavatelům.

Více Méně
AEV, spol. s r. o.

Ing. Zbyněk Podhorný
jednatel, vedoucí nákupu

S firmou fortell s.r.o. jsme začali spolupracovat krátce po jejím vzniku a od té doby se naše spolupráce stále rozvíjí. Jsme výrobcem automobilní elektroniky a dodavatelem do Škoda Auto, VW, AUDI, Seat, BMW, Iveco, Zetor, Westfalia atd.

Pro tuto naši výrobu nám fortell s.r.o. zajišťuje výrobu nástrojů a následné dodávky plastových a kovových výlisků dle našich potřeb. Po celou dobu oceňujeme technickou úroveň, operativnost a vstřícnost při řešení našich požadavků a spolupráci na neustálém zvyšování kvality.

Více Méně
APAGCoSyst

Christian Hasse
Commodity Buyer

APAGCoSyst již více než 15 let spoléhá na společnost fortell s.r.o. v oblasti služeb týkajících se vstřikovaných dílů. S velkým úspěchem byly realizovány složité díly pro moduly osvětlení interiéru i exteriéru, které využívá několik prémiových výrobců automobilů.

Děkujeme společnosti fortell s.r.o. za skvělou spolupráci a vynikající technickou a obchodní podporu ve všech fázích projektu v posledních letech. S velkou důvěrou se těšíme na další vývoj našeho obchodního vztahu a jsme přesvědčeni, že fortell s.r.o. jako náš schopný partner úspěšně zvládne všechny výzvy budoucnosti.

Více Méně

Naši zákazníci

AEV
APAG
ITW
KYOCERA AVX
LEXMARK
NOVIBRA
SCHOTT
SIEMENS
TE

Naše exportní teritoria

Naše exportní teritoria

Chcete se stát našim zákazníkem?