VSTŘIKOVACÍ FORMY

Zakázková výroba vstřikovacích forem

Zakázková výroba vstřikovacích forem

Výroba vstřikovacích forem

Navrhneme, připravíme 3D konstrukci a vyrobíme pro Vás vstřikovací formy na plast.

Máme dlouholeté zkušenosti s výrobou prototypových (s nižší i vyšší požadovanou životností) i sériových forem s horkými systémy i studenými vtoky, forem se zakládáním kovových zálisků, forem s hydraulickými a pneumatickými systémy, etážových forem, forem pro 2K vstřikování a forem pro tenkostěnné výlisky. Již jsme vyrobili více jak 1500 forem.

Na těchto formách Vám zhotovíme plastové výrobky z různých druhů plastických hmot. Maximální možná váha vstřikovacích forem je v současné době vzhledem k našemu strojnímu vybavení asi 4,5 tuny.

VYBAVENÍ NÁSTROJÁRNY

Technologie

Pro výrobu vstřikovacích forem disponujeme ve vlastní nástrojárně CNC obráběcími centry (5osé obráběcí centrum HERMLE C42 U, 3osá obráběcí centra FIDIA HS664, TAJMAC MCFV 1680,1060 a MAS MCV 750 SPEED) a elektroerozivními stroji (řezací stroje AgieCharmilles CUT 3000, CUT 3000 S, CUT 2000 S a Agiecut Classic 2S, hloubící stroje FORM P600 a Agietron Innovation 2, vrtací stroj DRILL 20). Nástrojárna je dále vybavena strojem pro laserové navařování na obnovu a úpravu funkčních částí forem a nástrojů a dalšími stroji pro výrobu vstřikovacích forem (frézování, broušení, svrtávání a soustružení).

Jak probíhá spolupráce

Pro koho vyrábíme vstřikovací formy?

ALPS
a. RAYMOND
Centropen
GG
itw
HLEDÁTE DODAVATELE FOREM?

Obraťte se na nás s poptávkou

*
*
*
*
Vybrat soubor
Soubor vybrán:
*
Obraťte se na nás s poptávkou

Radim Šafařík
obchodní ředitel

E-mail
radim.safarik@fortell.cz

Telefon
+420 465 466 640

Sídlo firmy
Nádražní 1111
563 01 Lanškroun
Česká republika

Mapa