Benefity pro všechny fortelláky

VÍCE VOLNÉHO ČASU

Týden dovolené navíc

Jako fortellák budeš mít týden dovolené navíc. Svých 25 dní si můžeš vybírat během roku bez dalších zbytečných omezení. Občas je potřeba prostě vypnout a užít si volné chvíle s rodinou či přáteli.

Týden dovolené navíc
JEĎ NA POŘÁDNOU DOVČU

Letní prázdninové odměny

Každého jistě potěší větší výplata. Každoročně v létě se u nás můžeš těšit na mimořádnou odměnu na ještě lepší dovolenou. Kvalitní odpočinek přináší lepší výkon!

Letní prázdninové odměny
OBĚDY BEZ STAROSTÍ

Stravenkový paušál

Přímo v areálu firmy máš k dispozici jídelnu. Vyber si pokrm podle svého gusta. V nabídce je vždy zahrnuto něco z české kuchyně, sladká jídla, vegetariánská, saláty či nadstandartní masová jídla. Celkem máš na výběr z šesti obědů a pěti večeří.

Stravenkový paušál
MYSLÍME DOPŘEDU

Příspěvek na penzijní připojištění

Jestli taky myslíš dopředu a šetříš si na důchod nebo to zvažuješ, máme pro Tebe dobrou zprávu. Každý fortellák má hned po prvním roce v zaměstnání nárok na příspěvek.

Příspěvek na penzijní připojištění
NEZNÁME NUDU

Sportovní a kulturní akce

Dbáme na to, aby se z kolektivu nevytratil přátelský duch a rodinná atmosféra. Proto pořádáme pro zaměstnance oblíbené sportovní a kulturní akce, kde si každý fortellák přijde na své. Již tradičně pořádáme bowlingový a volejbalový turnaj, charitativní výstup na Sněžku, zájezdy na divadelní představení, dětský den, cyklovýlety, rozdáváme vstupenky na hokej a mnoho dalšího.

Sportovní a kulturní akce
BEZÚROČNÁ PŮJČKA PRO FORTELLÁKY

Fortellácká banka

Každému se může stát, že se ocitne v tíživé finanční situaci. Jsme připraveni Ti podat pomocnou ruku a poskytnout bezúročnou půjčku, která pomůže překlenout náročné období.

Fortellácká banka
POSTARÁME SE O VAŠE ŠPUNTY

Letní a podzimní tábor pro děti

O letních a podzimních prázdninách můžeš přivést své děti na firemní tábor fortelláček. Základnu máme přímo ve fortellu a Tvoje děti zabavíme až do odpoledne. Takže žádné shánění babiček a tetiček hlídaček. Na fortelláčku je čekají různé volnočasové aktivity, výlety a spousta zábavy.

Letní a podzimní tábor pro děti
BOHATÝ JEŽÍŠEK

Vánoční odměny

Jasně… můžeš dát šupinky pod talíř nebo jíst na Nový rok čočku. Ale pro případ, že by to nevyšlo, chodí ve fortellu Ježíšek už před Vánoci a rozdává odměny za dobrou práci každému fortellákovi. Užij si aktivní dovolenou na horách nebo odpočinek doma v teplíčku u stromečku se spoustou dárků.

Vánoční odměny
VOLEJ SI S RODINOU ZDARMA

Výhodné rodinné tarify

Potřebuješ volat často, nebo si prostě jen rád občas pokecáš po telefonu? Jako fortellák můžeš. V rámci našeho rodinného tarifu máš k dispozici až 5 telefonních čísel, která si mezi sebou mohou volat zdarma.

Výhodné rodinné tarify
TVOJE PRÁCE MÁ HODNOTU

Odměny a příplatky
za práci

Nepřehlížíme žádnou práci navíc a ceníme si kvalitních výkonů. Při odpoledních a nočních směnách Tě neminou odměny a příplatky. Stejně tak je tomu při práci přesčas.

Odměny a příplatky 
za práci
SLAVÍME S TEBOU

Odměny při životních
a pracovních výročích

Každého fortelláka máme zapsaného v kalendáři. Finanční odměna přiletí na Tvůj účet při životním i pracovním výročí. Zpříjemníme Ti i odchod do důchodu.

Odměny při životních 
a pracovních výročích