Volná pracovní místa v Lanškrouně

Níže najdete nabídku aktuálních volných pracovních míst, která poptáváme pro naši společnost v Lanškrouně. V případě Vašeho zájmu zašlete žívotopis přímo na konkrétní kontaktní osobu, příp. použijte formulář na konci stránky.

Seřizovač vstřikovacích lisů

Požadavky: SŠ/SOU technického směru, praxe s obsluhou a seřizováním vstřikovacích lisů výhodou, znalost práce na PC, 3 směnný provoz, flexibilita, bezproblémová schopnost spolupráce v týmu, nástup možný ihned

Náplň práce: obsluha a seřizování vstřikovacích lisů (Arburg, Battenfeld), obsluha a seřizování robotů (Wittmann), obsluha a seřizování periferních zařízení (sušící zařízení, temperanční zařízení, dopravníky, nasavače atd.), zodpovědnost za dodržování technologických a kontrolních postupů, zodpovědnost za údržbu svěřených strojů a zařízení, spolupráce na opravách svěřených strojů a zařízení, řešení a odstraňování chyb v procesu vstřikování

Co Vám nabízíme:  moderní zázemí společnosti s více jak 15-letou působností v oboru, možnost profesního růstu a odborné realizace, odpovídající finanční ohodnocení, podpora prohlubování kvalifikace, zaměstnanecké benefity: týden dovolené navíc, možnost závodního stravování, příspěvek na penzijní připojištění

Kontaktní osoba: Bc. Dagmar Kučerová, personální oddělení, tel. +420 465 466 515, email:

Formulář pro odeslání životopisu na personální oddělení

Případné zájemce prosíme o zaslání životopisu s uvedením praxe. Další informace budou poskytnuty při osobním jednání.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.
Po kliknutí na "Odeslat", bude zpráva zaslána na náš e-mail.

Poslat na e-mail Tisknout

Kde nás najdete?

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka firmy fortell

Prohlédněte si výrobní prostory společnosti fortell s.r.o. prostřednictvím virtuální prohlídky.

Napsali o nás

Khaleej Times - speciální příloha o České republice (2013)

Rychlý kontakt

fortell s.r.o.
Nádražní 1111
CZ - 563 01  Lanškroun

Tel.: +420 465 466 500
Fax: +420 465 466 599

Sledujte novinky o naší společnosti na Facebooku (kliknutím níže na To se mi líbí).

Proměníme Vaše představy ve skutečnost

Distanční profily | Manometry | Nástrojová ocel | Sklárny