Volná pracovní místa v Lanškrouně

Níže najdete nabídku aktuálních volných pracovních míst, která poptáváme pro naši společnost v Lanškrouně. V případě Vašeho zájmu zašlete životopis přímo na konkrétní kontaktní osobu, příp. použijte formulář na konci stránky.

Tvarový brusič

Požadavky:

  • vyučen ve strojním popř. jiném technickém oboru (obráběč kovů, nástrojař, strojní mechanik, elektromechanik, zámečník)
  • manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost

Náplň práce:

  • tvarové broušení
  • broušení na plocho

Ruční nástrojař

Požadavky:

  • montáž vstřikovacích forem na plasty
  • montáž střižných nástrojů

Seřizovač lisovny kovů

Požadavky:

  • vyučen ve strojním popř. jiném technickém oboru (nástrojař, strojní mechanik, elektromechanik, zámečník)
  • zkušenosti s obsluhou lisovacích strojů velkou výhodou

  • seřizování a obsluha moderních sloupkových excentrických lisů
  • ​včetně běžné údržby lisovacích nástrojů
  • ​kontrola vyrobených dílů.

Co Vám nabízíme?

Nástup možný ihned, jednosměnný až třísměnný provoz, zaměstnání na plný pracovní poměr, příplatky za so + ne + přesčasy 25%, 2 x ročně pololetní odměny dle výsledků práce, na počátku pracovní smlouva na dobu určitou s následným prodloužením na dobu neurčitou, moderní zázemí společnosti s téměř 20-letou působností v oboru, možnost profesního růstu a odborné realizace, odpovídající finanční ohodnocení, podpora prohlubování kvalifikace, zaměstnanecké benefity: týden dovolené navíc, příspěvky na závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce zaměstnání, příspěvky nebo zdarma firmou pořádané sportovní a kulturní akce.

Vaše kontaktní osoba