LISOVÁNÍ KOVOVÝCH VÝLISKŮ


Provádíme lisování kovových dílů z nerezové i běžné oceli, dále mosazi, bronzi, mědi a hliníku včetně povrchových úprav a omílání. Pro dosažení požadované kvality kovových výlisků využíváme excentrických lisů a lisovacích automatů. V této oblasti jsme Vám schopni nabídnout komplexní služby, od konstrukce lisovacích nástrojů, přes jejich výrobu v nástrojárně, až po samotné lisování a dodávky finálních dílců.
Naše kovové díly nacházejí široké využití v elektrotechnickém, automobilovém či spotřebním průmyslu. Všechny výrobní procesy podléhají systému řízení kvality a environmentu.
Sehraný tým odborníků s dlouholetou praxí společně s moderním strojním vybavením lisovny kovů jsou zárukou vysoké kvality našich kovových výrobků.

EXCENTRICKÉ LISY A LISOVACÍ AUTOMATY


Lisy řady LEN, LEK a Burkhardt (STA 63/STA 80/STA 160) o lisovací síle od 10 do 160 tun jsou osazeny vzduchovým podáváním, odvíjecími a navíjecími stojany včetně rovnacího zařízení. V současné době je maximální šíře podávaného nekonečného pasu 350 mm a maximální tloušťka plechu je 4 mm. Technologicky náročnější výrobky lisujeme pod chladící emulzí.
Lisy řady TPX a TALO 25 nabízejí možnost používat jako vstupní materiál pásku do šíře 25 mm nebo drát. Dle Vašich potřeb a požadavků je osazujeme jednotkami pro stříhání, ohýbání, závitování či svařování, jak je zvykem například u lisů typu Bihler.

PŘÍKLADY LISOVANÝCH KOVOVÝCH VÝROBKŮ


REFERENCE Z OBLASTI DODÁVEK KOVOVÝCH DÍLŮ


Níže najdete jen malý výběr referencí od zákazníků, pro které dodáváme kovové výrobky.
Pokud Vás zajímají také další doporučení, podívejte se na více referencí.

S firmou fortell s.r.o. spolupracuje naše společnost SCHOTT CR, s.r.o. od roku 1998, kdy byla firma fortell vybrána naší mateřskou společností SCHOTT AG jako dodavatel Ni-Fe základen pro sklo-kovové průchodky bateriií, jejichž výroba byla transferována z Německa do Čech. V současné době nakupujeme u firmy fortell přibližně 15 druhů výrobků (bateriové základny, automotive produkty) v celkovém množství 185 mil. kusů ročně. Naše vzájemná spolupráce se nadále rozvíjí a firma fortell s.r.o. je naším klíčovým dodavatelem a obchodním partnerem.
 
Eva Přibylová - Sales and Purchasing, SCHOTT CR, s.r.o.

Naše spolupráce s firmou Fortell začala v roce 1997. Firma pro nás stříhá nerezovou pásku a již od začátku spolupráce se aktivně podílela na řešení problémů. Díky rychlé zpětné vazbě se povedlo optimalizovat vstupní materiál tak, že se posléze dlouhodobě neobjevovaly žádné kvalitativní problémy. Fortell svým dílem přispíval i při změnách ve vstupním materiálu a vždy vycházel vstříc při testování nových vzorků nerezové pásky. Lokace firmy blízko našeho závodu napomáhá k rychlé a operativní komunikaci. Spolupráci hodnotíme jako dlouhodobě prospěšnou.

Peter Jačisko - vedoucí technolog části lisování a sintrace, AVX Czech Republic s.r.o.

S firmou Fortell s.r.o. spolupracujeme od jejího vzniku. Do firmy jsme přesunuli lisování kovových dílů, které se používají při výrobě dřevěných skládacích metrů. Současně s lisováním jsme se dohodli na konstrukci a výrobě střižných nástrojů pro tyto komponenty. Později se spolupráce začala rozvíjet i v oblasti plastových výlisků. Zde jsme se s firmou Fortell dohodli na vývoji, konstrukci a výrobě vstřikovacích nástrojů jednak pro multifunkční pravítko a zase díly pro výrobu dřevěných skládacích metrů. Jak plastových tak kovových výlisků se za dobu spolupráce vyrobilo desítky milionů kusů. V současné době spolupracujeme na výrobě lisovacích nástrojů, v oblasti měření a vývoji nových dílců. I v dalších letech chceme s firmou Fortell spolupracovat, protože jsme spokojeni s technickou úrovní, kvalitou a termíny dodávek různých komponentů a profesionalitou a vstřícným jednáním pracovníku firmy.

Rostislav Pospíšil, Metrie s.r.o.

VAŠE KONTAKTNÍ OSOBY


OBRAŤTE SE NA NÁS S POPTÁVKOU


Rádi pro Vás připravíme nezávaznou cenovou nabídku na výrobu kovových výrobků včetně výroby lisovacích nástrojů. Zašlete nám prosím Vaši poptávku obsahující: 2D výkres a 3D model požadovaného dílu (uložte jako jeden soubor, např. ZIP), specifikaci materiálu, požadované roční množství kusů a příp. další důležité informace. Nabídku pro Vás připravíme v co nejkratším možném termínu.